Carrie Madej (slovensky)

From RationalWiki
Jump to: navigation, search
This article is written in Slovakian.
"DNA nielen reaguje, ale dá sa aj opraviť pomocou určitých frekvencií. Preto je hudba dobrý liek." Ostáva zistiť, či môže byť aj death metal, alebo stačí hudba Majka Spirita.


Dôkazy sú jasné, ovce, zobuďte sa!


Počas pandémie COVID19 sa Madej zviditeľnila videami, ktoré strašili pred očkovaním.

Táto pani verí, že hudbou sa dá liečiť DNA. Stačí?

Počas pandémie COVID19 sa zviditeľnila videami, kde tvrdí mimo iných hlúpostí napríklad aj to, že keď sa dáte zaočkovať, tak sa vám zmení DNA a vy budete takí geneticky modifikovaní ako geneticky modifikovaná kukurica. Potom si vás dá Bill Gates patentovať, pretože DNA sa dá patentovať. Ja k tomu len dodám, že našťastie sa nemusíme ničoho báť - ako sme sa od pani Madejovej dozvedeli, DNA si vyliečime niekoľkými blahodárnymi frekvenciami. Stačí si k očkovaniu pustiť dáku dobrú pesničku.

Pani Madej má tiež nezvratné dôkazy, že manželia Gatesovci sú satanisti! Aké? Enzým luciferáza! "Lucifer" po latinsky znamená "nositeľ svetla". Názvy "luciferín" a "luciferáza" sa používaju už od roku 1885, keď Raphaël Dubois zisťoval, prečo svätojánske mušky (a iné chrobáčiky ale aj medúzy či baktérie) svietia. Nikoho to nevzrušuje - až na zopár šašov, ktorí to považujú za dôkaz, že Gates je satanista. (Núka sa otázka: a čo tí ostatní vedci, ktorí bežne používajú luciferázu? Tiež sú satanisti?)